صفحه اصلی  |  چرا تبلیغات در ساری118  |  تعرفه درج آگهی  |  ثبت اطلاعات شغلی شما  |  دایرکتوری مشاغل  |  پیوندها  |  تماس با ما                     ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
  چرا تبليغات در ساري 118؟!

سامانه جامع اطلاعات و مشاغل استان مازندران يک پايگاه اينترنتي و بانک اطلاعاتي مشاغل است که تمامي اصناف و مشاغل استان مازندران را در بر مي گيرد. ساري118 با توجه به قابليت ها و ويژگي هاي منحصر به فرد خود به سرعت جايگزين سيستم 118 تلفني سنتي شده و به عنوان 118 اينترنتي در همه جا شهرت دارد. اين موضوع سبب شده است تا روزانه افراد زيادي براي يافتن اطلاعات کاملي از واحد تجاري مورد نظر خود به اين سايت مراجعه نمايند.

 

در حال حاضر بيش از 5000 عنوان شغل در اين سامانه عضو هستند.

نحوه ثبت مشخصات شغلي شما در اين سامانه بسيار راحت و سريع است. شما کافي است با مراجعه به صفحه درج اطلاعات شغلي شما اطلاعات خود را براي ما ارسال نماييد. حداکثر تا 48 ساعت پس از ارسال اطلاعات، از طرف سامانه جهت تکميل مشخصات با شما تماس گرفته خواهد شد. شما پس از عضويت داراي يک صفحه اختصاصي در سايت خواهيد شد. در اين صفحه شما مي توانيد عکس ها و يا مشخصات محصولات و خدماتي که ارائه ميدهيد و يا نمونه کارهايتان را قرار دهيد. همچنين امکان درج اطلاعات تماس اعم از شماره همراه و ثابت، آدرس ايميل، آدرس وب سايت و ... نيز براي شما فراهم شده است. بازديدکنندگان صفحه اختصاصي شما در اين سامانه به راحتي مي توانند براي شما پيامي بصورت الکترونيکي ارسال نمايند. پيام ارسالي بازديدکنندگان هم به ايميل شخصي شما ارسال خواهد شد(در صورت درج ايميل در سايت) و هم به قسمت دريافت پيام در پنل شخصي شما در سامانه.

با توجه به اينکه در حال حاضر و طبق آمار رسمي، 35 ميليون از 75 ميليون نفر جمعيت ايران کاربر اينترنتي فعال هستند و کارهاي روزمره خود را با اينترنت انجام مي دهند، به راحتي مي توان درک کرد که فعاليت در فضاي اينترنت و تبليغات اينترنتي تا چه ميزان براي هر شغل ضروري است. اما به خاطر داشته باشيد تبليغات اينترنتي وقتي کارآمد هستند که شما را در صفحه اول و لينک هاي اول موتورهاي جستجوگري مانند گوگل قرار دهند. زيرا افراد فرصت کافي براي مشاهده تک تک صفحات و پيدا کردن آگهي شما را ندارند و معمولاً به صفحه اول و ده لينک اول بسنده مي کنند. بر همين اساس يکي از مهمترين نقاط قوت اين سامانه، قدرت جستجو در موتورهاي جستجوگر مانند گوگل مي باشد. آگهي هايي که در اين بانک اطلاعاتي قرار دارند اگر در گوگل سرچ شوند، در صفحه اول گوگل و لينک اول تا سوم قابل مشاهده خواهند بود.

           

          

          

 

 

 

در پايان ضمن آرزوي موفقيت براي شما، جهت اطلاع از تعرفه هاي درج آگهي ميتوانيد به صفحه تعرفه درج آگهي در ساري118 مراجعه نماييد.

 

شماره  جهت کسب اطلاعات بيشتر : 32322155-017

تلفن های ضروری

194
141
121
117
115
125
134
139
32628605
امداد شبکه گاز
اطلاعات راه ها
شبکه برق
خرابی تلفن
فوریتهای اورژانس
آتشنشانی
هواشناسی
اطلاعات راه آهن
اطلاعات پرواز
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت فناوری شبکه نگاه نو می باشد. کلیه فعالیت های این وب سایت برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.